Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu

im. Zbigniewa Tylewicza
w Poznaniu

godlo

Turniej Mikołajkowy Boccia

W dniu 6.12.2019 reprezentanci UKS BezBarier działającego przy naszym Ośrodku wzięli udział w 15 Turnieju Mikołajkowym w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Poznaniu. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn, w tym 2 z naszego UKS. Turniej rozegrano w formule „każdy z każdym”. Drużyna „Zawodowców” w składzie Kamil Miłowski (kapitan), Oliwia Grądzielewska, Krzysztof Ptasiński oraz Kajetan Jurek zajęła drugie miejsce, ulegając jedynie…zwycięzcom całego Turnieju – ekipie „Underdog Poznań” w składzie Paweł Piotrowski (kapitan), Klaudia Nowak oraz Wiktor Olejniczak. Zatem w ten sposób dwie ekipy z naszego UKS zajęły pierwsze i drugie miejsce. Jak widać, ciężka praca treningowa procentuje, bowiem udało się powtórzyć sukces sprzed roku oraz uzupełnić go o zajęcie drugiego miejsca.
Nie spoczywamy jednak na laurach – trenujemy dalej, biorąc udział w trwającym aktualnie turnieju międzyklasowym oraz szykując się do startu Ligi…o której szczegółach dowiecie się już niebawem.